oxford
04 فروردین 1402 - 17:48

دیدار نوروزی وزیر اقتصاد و دارایی با نماینده ولی فقیه در گلستان

گرگان- سید احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارای با نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و دارایی به مناسبت عید نوروز بعدازظهر جمعه با آیت الله سید کاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه شهر گرگان دیدار و گفتگو کرد.

وزیر امور اقتصاد و دارایی ضمن ارائه گزارشی از آخرین فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده در وزارتخانه متبوع اظهار کرد: اقتصاد کشور در سال ۱۴۰۱ مسیر رشد سال قبل را دنبال کرده و با استناد به آمار مرکز آمار ایران در ۹ ماهه ۱۴۰۱ رشد ۳.۳ درصدی را تجربه کرده‌ایم.

سید احسان خاندوزی با اشاره با نامگذاری سال جدید «مهار تورم و رشد تولید»، افزود: مسئله تورم در کشور به درد مزمن تبدیل شده که حل و فصل آن نیازمند تصمیم گیری در سطح حاکمیت است.

وی گفت: باید در همه ارکان حاکمیت به ویژه دولت و مجلس این اراده وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان هم در این دیدار گفت: اصل و اساس کارها باید توجه به مردم و حل مشکلات آنها باشد و باید ثمر اقدامات شما در رفاه و گشایش اقتصادی زندگی مردم نمایان و محسوس باشد.

آیت الله سید کاظم نورمفیدی افزود: امروز مردم واقعاً در سختی هستند و باید مشکلات آنها را حل کرد البته مردم خدمات را هم می‌بینند ولی باید نتیجه داشته باشد مردم باید نتیجه کارها را در سفره خود ببینند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1108082